01.08.2016 Nočné prehliadky na Starom zámku,6.august 2016,Starý zámok

Slovenské banské múzeum Vás srdečne pozýva na nočné  prehliadky Starého zámku pod názvom Večerná „škola” na Starom zámku, ktoré sa uskutočnia 9.júla6. augusta 2016 od 18.00 do 21.00 hodiny.

Pre návštevníkov Starého zámku je pripravená netradičná a zábavná prehliadka spojená s riešením úloh, ktoré súvisia s históriou. V Karneri návštevníkom potrápime hlavu heraldikou a ostrozrak preveríme futuristickým Himmelreichom. V nádvorí na všetkých čakajú dominanty nášho krásneho mesta a spoznávanie netradičných predmetov z minulosti. Zavedieme Vás do histórie odievania a pomocou indícií prezradíme, čo to za záhadný predmet v areáli máme. Vstupenky na podujatie budú zlosovatelné a na výhercu čaká odmena v podobe zaujímavej knihy.

Info: historik@muzeumbs.sk, 0456949472

Web podujatia: www.muzeumbs.sk