11.02.2016 Siesta v galérii, 17.február 2016, Galéria Jozefa Kollára

SIESTA V GALÉRII komentovaná prehliadka výstavy Evy B.Linhartovej + koncert kapely EA Potrebujú … Continue reading

SIESTA V GALÉRII

komentovaná prehliadka výstavy Evy B.Linhartovej + koncert kapely EA

Potrebujú obrazy komentár? Ak áno, tak niet povolanejšieho ako ich autor.

O svojej tvorbe, vystavených dielach a pozadí ich vzniku porozpráva v stredu 17. 2. 2016 maliarka Eva B. Linhartová v Galérii Jozefa Kollára v Banskej Štiavnici.

Maliarka je skvelou rozprávačkou. O svojich námetoch rozpráva s poetikou a šarmom, ktorý vyžarujú aj jej obrazy. Akým spôsobom tvorí, čo ju inšpiruje, čo nové pripravuje?

Hudobným hosťom popoludnia bude muzikantská dvojica EA, ktorá sa svojou tvorbou pohybuje na alternatívnej hudobnej scéne.

„Siesta v galérii“ je sprievodným podujatím prebiehajúcej výstavy Evy B. Linhartovej „Maliarske spomienky“, ktorá končí v sobotu 20.2.2016.

Využite príležitosť na osobné stretnutie so zaujímavou výtvarníčkou a nevšednou hudbou.

Kedy: 17.2. 2016 o 16.00 hod.

Kde: Galéria Jozefa Kollára, Námestie Sv. Trojice 8, Banská Štiavnica

Vstupné: dospelí 2,00 €, deti, študenti, dôchodcovia, ZŤP 1,00 €, rodina 5,00 €

Viac informácií: www.muzeumbs.sk, galeria@muzeumbs.sk, 045 691 34 31

Tešíme sa na stretnutie v galérii.

Ing. arch. Iveta Chovanová

PLAGÁT V PDF