18.12.2014 Vianočná foto súťaž v Slovenskom banskom múzeu, 6.december 2014 – 6.január 2015

Vianočná foto súťaž! Milí návštevníci, v očakávaní najkrajších sviatkov v … Continue reading

Vianočná foto súťaž!

Milí návštevníci, v očakávaní najkrajších sviatkov v roku sme si pre vás dovolili pripraviť „Vianočnú súťaž“ o najkrajšiu fotografiu pri vianočnom stromčeku.

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci návštevníci Slovenského banského múzea, ale aj mesta Banská Štiavnica, ktorí sa odfotia pri vianočnom stromčeku na Starom alebo Novom zámku. Fotku treba poslať alebo zverejniť na facebookových stránkach Starého alebo Nového zámku. Súťaž prebieha od 6.12.2014 do 6.1.2015. Odmenou pre výhercov tejto originálnej súťaže bude vstupenka (výherca v sprievode troch osôb) do ktorejkoľvek expozície Slovenského banského múzea s platnosťou do 31.12.2015.

Prajeme čo najviac originality a kreativity 🙂