08.03.2016 KAMENÁR 2016, 17.-19.marec 2016, výstavisko Expo Center Trenčín.

Výstavisko Expo Center Trenčín organizuje v dňoch 17. až 19. … Continue reading

Výstavisko Expo Center Trenčín organizuje v dňoch 17. až 19. marca 2016 v poradí už 14. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie KAMENÁR. Výstava KAMENÁR je určená nielen pre odborníkov, ale aj pre všetkých, ktorí sa chcú inšpirovať novými trendmi v kameňopriemysle.

Širokú ponuku výrobkov z kameňa, sakrálnych pamiatkových ozdôb, strojov a zariadení na opracovanie kameňa, doplnia služby z oblasti spracovania prírodného kameňa. Kameň je aj nenahraditeľnou súčasťou klasických a moderných stavieb. V súčasnosti sa vo veľkom využíva ako obkladový materiál, ktorý tiež ponúknu vystavujúce firmy.

Návštevníci sa môžu tešiť aj na prezentáciu a praktické ukážky zástupcov odboru umeleckoremeselného a ušľachtilého spracovania kameňa.

Na základe veľkého záujmu o minerály, sa bude súbežne s výstavou konať už  4. ročník Burzy minerálov, fosílií a drahých kameňov (19.3. 2016).

Viac informácií o výstave nájdete na www.expocenter.sk.

kamweb2016 4 kamweb2016 8