10.06.2022 Jún 2022 v múzeu

Mesiac jún bude v múzeu patriť deťom, smiechu, zábave, Zemi, a životnému prostrediu.

Mesiac jún bude patriť deťom, smiechu, zábave, Zemi, a životnému prostrediu.

Novinkami v Galérii J. Kollára budú výstava Eglé Budvytyté - video-performance a Tiché správy Zeme - multimediálna výstava.

Pre deti a ich rodičov je určený Festival kumštu remesla a zábavy, ktorý otvorí svoje brány už v sobotu 4. júna 2022 v Starom zámku, Hravé múzeum alebo bohatá ponuka Ekodielničky.

Podporte Deň životného prostredia spolu s nami múzejníkmi a navštívte nás bez auta. Náš tipy sú pešo alebo pomocou bicykla.

Určite si nenechajte ujsť SLEPAĆÍ BUJÓN 2 v nedeľu 12.6.2022 o 18:00 hod. v Starom zámku, či komentovanú prechádzku s archeológom Jozefom Labudom pri príležitosti Európskych dní archeológie a to v piatok 17.6.2022 od 14:00 hod.

Tešíme sa na Vás!

#slovenske_banske_muzeum #JÚN_v_múzeu