11.06.2021 Na Starom zámku pod modrou oblohou aj pod modrým stanom.

Na Starom zámku pod modrou oblohou aj pod modrým stanom.
Modrá je farbou nádeje, symbolom leta. Už sa nevieme dočkať spoločných letných stretnutí na podujatiach v podmanivej atmosfére banskoštiavnického Starého zámku. Už 3. júla 2021 štartuje tradičný Festival kumštu, remesla a zábavy. Bohatý program festivalu je prešpikovaný tvorivými dielňami pre rodiny s deťmi.
Nás – múzejníkov potešilo prekvapenie od spoločnosti https://www.expodom.sk/od ktorej sme dostali DARČEK: krásne modrý nožnicový párty stan! Určite ho využijeme nielen na prvom letnom festivale, ale aj na rozmanitých podujatiach v expozíciách Slovenského banského múzea. Ďakujeme spoločnosti Expodom, že prisprieva k naštartovaniu kultúry!
Tešíme sa na stretnutie s verejnosťou pod modrým stánkom!