10.11.2017 Stretnutie generácií,22.november 2017,Starý zámok.

Slovenské banské múzeum  22. novembra 2017 od 9.00 do 14.00 … Continue reading

Slovenské banské múzeum  22. novembra 2017 od 9.00 do 14.00 hodiny v atraktívnom prostredí Rytierskej sály na Starom zámku, usporiada deviaty ročník akcie Stretnutie generácií. Tradičné stretnutie juniorov a seniorov prinesie okrem vzdelávacej časti pozostávajúcej z návštevy aktuálnej výstavy v Galérii Jozefa Kollára aj posedenie pri kultúrnom programe.

Podujatie začne o 9.00 hod. na Námestí sv. Trojice. Zúčastnení sa presunú na aktuálnu výstavu „TOTO! je Kabinet ilustrácie III.“ inštalovanú v priestoroch Galérie Jozefa Kollára. Po prehliadke výstavy sa hostia presunú do Rytierskej sály Starého zámku. Tu budú môcť zhodnotiť prácu študentov Strednej odbornej školy služieb a lesníctva, ktorí sa budú prezentovať formou prípravy stolovania a občerstvenia.

Bohatý kultúrny program zabezpečia deti z Materskej školy na ulici 1. mája (členovia súboru Permoník), študenti Základnej školy Jozefa Horáka, študenti Gymnázia A. Kmeťa, členovia Živeny a Klubov seniorov z Banskej Štiavnice a zo Štefultova. Na záver podujatia bude vyžrebovaná tombola.

Podujatie Stretnutie generácií finančne podporilo Mesto Banská Štiavnica.

Sponzorsky ho podporili Potraviny ERNEK a Zelovoc p. Antalová.