21.11.2017 Štjavnycký vjanočný jarmok,8.-9.12.2017,Kammerhof-prihláška pre predajcov

Organizátor: Slovenské banské múzeum, Kammerhofská 2, 969 01 Banská Štiavnica … Continue reading

Organizátor: Slovenské banské múzeum, Kammerhofská 2, 969 01 Banská Štiavnica

Podujatie: Štjavnycký vjanočný jarmok, 14. ročník

Termín podujatia: 8.-9.12.2017

Registrácia

Stiahnite si formulár žiadosti o povolenie na predaj s príslušnými prílohami a pozorne ich vyplňte, vytlačte a podpíšte. Akceptované budú len formuláre, ktoré budú kompletne vyplnené a doručené do 1.12.2017.

ŽIADOSŤ a PRÍLOHY

Takto pripravené dokumenty zašlite poštou na adresu:

Slovenské banské múzeum-Odbor marketingu a environmentálnej výchovy

Anna Ďuricová

Kammerhofská 2, 969 24 Banská Štiavnica

Na obálku uveďte:
„Žiadosť o predajné miesto“

Organizátor si vyhradzuje právo prehodnotenia, na základe vlastného odborného názoru a koncepcie podujatia.

Výber poplatku v piatok pri príchode (platia aj tí, ktorí sa rozhodnú predávať  iba jeden deň).

O umiestnení stánku rozhoduje organizátor,  v prípade neuposlúchnutia predajcovi  zaniká povolenie na predaj a podujatie musí opustiť.

Účastníci remeselných trhov počas podujatia Štyavnycký vjanočný jarmok  svojim pôsobením majú dopĺňať charakter podujatia. Zaslanie žiadosti nie je možné považovať za automatické zaradenie do trhov. Na trhoch budú uprednostnení účastníci s vlastnými výrobkami remeselného alebo hand – made charakteru a s predvádzaním remesla a vhodným vianočným tovarom. Trhy nie sú vhodné pre predaj spotrebného tovaru, súčasných hračiek, textilu a pod.