25.11.2021 Slovenské banské múzeum je od 25.11.2021 ZATVORENÉ!

Vzhľadom na kritickú situáciu a vyhlásenie lockdownu je Slovenské banské múzeum od štvrtka 25. 11. 2021 ZATVORENÉ.

Vážení návštevníci/návštevníčky múzea,
vzhľadom na kritickú situáciu a vyhlásenie lockdownu, Slovenské banské múzeum je od štvrtka 25. 11. 2021 ZATVORENÉ.

Vstup na výstavy a do expozícií nie je možný a všetky plánované podujatia a sprievodné programy sú v čase od 25. 11. do 10. 12. ZRUŠENÉ.

My v múzeu však naďalej pracujeme na plánovaných projektoch a veríme, že sa spolu stretneme v múzeu hneď ako to situácia dovolí.

Podporiť nás však môžete inak a to cez crowdfundingovú kampaň na portáli StartLab, kde sa Galéria Jozefa Kollára uchádza o Vašu podporu cez projekt Audiovizuálna technika pre Galériu J. Kollára, aby vám priniesla multimediálne diela súčasného umenia.

Link: https://www.startlab.sk/projekty/2496-audiovizualna-technika-pre-galeriu-jozefa-kollara/

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie u nás v múzeu.

#slovenske_banske_muzeum #banska_stiavnica #galeriajozefakollara