06.07.2017 „Nočné“ prehliadky Starého zámku, 14.júl a 5.august 2017

Slovenské banské múzeum vás srdečne pozýva na netradičnú prehliadku Starého zámku pod názvom Večerná „škola“ na Starom zámku.

„Nočná“, netradičná, ale hlavne zábavná prehliadka zámku spojená s riešením úloh, ktoré súvisia s históriou mesta Banská Štiavnica, sa uskutoční 14. júla a 5. augusta 2017 v čase od 18:00 do 21:00 hod.

Pri zámockej studni vás čaká dobrodružné stretnutie s pavúkom Kamilom, pri Severnej veži sa už chystá banskoštiavnický piknik v tráve, v Rytierskej sále sa dozvedia zaujímavosti z histórie múzejníctva v Banskej Štiavnici a pre hádaniachtivých je pripravená tajnička.

Vstupenky na podujatie budú zlosovateľné a na výhercu čaká odmena v podobe zaujímavej knihy.

Info: historik@muzeumbs.sk, 045 694 94 72