22.09.2017 Certifikát výnimočnosti pre expozíciu Starý zámok!

Expozícia Slovenského banského múzea Starý zámok dostala CERTIFIKÁT VÝNIMOČNOSTI 2017 od Tripadvisoru a to za dlhodobé získavanie vysokých hodnotení od cestovateľov.

Slovenské banské múzeum ďakuje všetkým návštevníkom a cestovateľom, ktorí navštívili expozíciu Starý zámok, nadchli sa jej históriou, ale aj súčasnou atmosférou a našli si čas na vyjadrenie svojich skúseností na stránke Tripadvisoru a samozrejme všetkým z tímu lektorov Starého zámku, ktorí túto atmosféru dotvárajú.

Starý zámok srdečne pozýva všetkých, ktorí ešte jeho čaro neobjavili, ale aj tích, ktorí mu už podľahli na návštevu počas letnej sezóny (máj-september) vždy pondelok-nedeľa 9:00-17:00 (posledný vstup s lektorom o 16:00).